Наші чемпіони світу

Студенти ГАТІ СНАУ успішно виступили на чемпіонаті світу з військово-спортивних багатоборств у розділі «Бойове двоборство».

Змагання відбувались у Харкові з 30 листопада по 2 грудня. Чемпіонські титули виборювали близько 450 спортсменів із 16 країн світу. До складу національної збірної України увійшли вихованці Глухівського військово-патріотичного клубу «Мужність».

В особистому заліку Ірина Щастна (21АГ) та Микита Грандовський (41Б) завоювали титул чемпіона світу. Артем Медвідь (41Б) став срібним призером.

У рамках чемпіонату необхідно було стріляти з пневматичної гвинтівки та виявити майстерність у всестильовому бої. Під час змагань наші спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки, відмінну техніку та нестримну жагу до перемоги.

Вітаємо наших студентів і бажаємо подальших досягнень.