Ділилися враженнями від проходження закордонної практики

У читальній залі бібліотеки інституту викладач німецької мови Андріан Куліш організував інформаційну годину на тему: «Долучення студентів ГАТІ СНАУ до німецько-українського проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України».

Під час інформаційної години відбулася зустріч студентів-третьокурсників із Вадимом Ткаченком (41ББ) і Павлом Книшом (41ВПР), які напередодні повернулися із закордонної практики, яку проходили за вищезазначеним проектом у фермерських господарствах Німеччини. Захід супроводжувався мультимедійною презентацією, яка містила фото робочого процесу та дозвілля студентів-практикантів. Бажаючі ставили хлопцям запитання, на які ті охоче відповідали.

За результатами зустрічі студенти третього курсу дізналися більше про проходження закордонної практики, а також цікавилися деталями співпраці з проектом «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України».

Про враження студентів від роботи за кордоном можна прочитати за посиланням: http://gatisnau.sumy.ua/news/view?id=574.