Перші «ракетки» міста: командний залік

27 листопада на базі малої спортивної зали Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака Сумського НАУ розпочалися змагання з настільного тенісу в залік міської спартакіади серед І та ІІ груп.

Насамперед начальник відділу молоді та спорту Микола Плотницький привітав учасників. Також він подякував господарям бази, на якій проходять змагання, за гарну організацію. Після цього секретар турніру, тренер ДЮСШ Алла Матвійчук ознайомила присутніх із порядком проведення ігор. Головний суддя змагань, голова циклової комісії фізичного виховання та захисту Вітчизни ГАТІ Віктор Гололобов побажав командам якнайкраще продемонструвати майстерність, а вболівальникам отримати задоволення від гри.

За результатами командних ігор у другій групі місця розподілилися наступним чином:

Жінки

І місце вибороли гравці ГАТІ СНАУ у складі практичного психолога інституту Ірини Марченко та лаборанта Алли Низєвої;

ІІ місце – ЦРЛ ;

ІІІ місце – ГНПУ ім. О. Довженка.

Чоловіки

І місце здобула команда ГНПУ ім. О. Довженка;

ІІ місце – ГАТІ СНАУ у складі викладача фізичного виховання Ярослава Кельбаса та токаря Миколи Гавриченка;

ІІІ місце – ЦРЛ.

У першій групі (студенти):

Юнаки

І місце – ГНПУ ім. О. Довженка;

ІІ місце – ГАТІ СНАУ у складі Ігоря Гаврильчука й Андрія Суярка;

ІІІ місце – ВПУ.

Дівчата

І місце – ГНПУ ім. О. Довженка;

ІІ місце – ППК ГНПУ;

ІІІ місце – медичне училище.

На черзі змагання з настільного тенісу в особистий залік, а також із бадмінтону та шахів.