Вирушили до станції «Фахівець»

26 листопада в районному будинку культури відбулася профорієнтаційна квест-гра «Шлях до професії».

Участь у заході брали всі вищі навчальні заклади міста. Гра полягала в створенні ігрової станції, від ГАТІ СНАУ таких було дві: технічна й економічна.

Центр молодіжної політики нашого інституту підготував для школярів цікаві конкурси, завдяки яким вони змогли відчути себе електриками, механіками, будівельниками й економістами. Учні шкіл в ігровій формі

знайомилися зі спеціальностями, зокрема, розгадували ребуси, відповідали на питання, співвідносили назви, зазначені на картці, з предметами, що використовуються в різних галузях, тощо.

Упевнені, що серед школярів-учасників квесту були й ті, хто 1 вересня 2019 року знайомитимуться з нашим навчальним закладом уже в ролі студентів інституту,
– стверджує голова ЦМП Альона Волкова.