Покликання бути викладачем

В актовій залі інституту відбувся святковий захід з нагоди Дня працівників освіти.

На концерті з вітальним словом до викладачів звернувся директор Анатолій Литвиненко. Він висловив подяку ветеранам та молодим спеціалістам освітньої ниви за їх майстерність та мудрість, побажав мирного неба, Божого благословення та достатку.

Почесні грамоти директора вручили Сергію Антонову, Олені Бакликовій, Тетяні Горох, Катерині Горшковій, Сергію Журбі, Олені Загуті, Світлані Колесник, Людмилі Коренівській, Ірині Марченко, Миколі Романенку, Андрію Супруну, Миколі Суровицькому, Вірі Хлонь, Івану Шумарі. Голову циклової комісії агроінженерних дисциплін Олександра Дещенка нагороджено подякою ректора Сумського НАУ.

Щирими піснями та запальними танцями порадували викладачів та працівників інституту учасники студентської самодіяльності.