Перемога за нами

У великій спортивній залі Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ відбувся турнір із міні-футболу на Кубок директора інституту.

У змаганнях взяли участь чотири команди: ГАТІ, 11ПЕ (переможець спартакіади серед першокурсників), Баницький НВК і Шалигинська ЗОШ. Команди Глухівського району були підсилені школярами навколишніх сіл.

Насамперед головний суддя змагань Віктор Гололобов і голова Центру молодіжної політики Альона Волкова привітали учасників і побажали їм успіхів. Підняттям прапора відкрив змагання володар кубка міста з футболу, воротар ФК «Велетень», студент 21КІ групи Сергій Сидорчук.

У підсумку омріяний Кубок отримала команда ГАТІ, друге місце посіли спортсмени Баницького НВК, третє розподілили школярі Шалигінської ЗОШ і студенти 11ПЕ групи. Кращими гравцями визнали Миколу Вертієвця (ГАТІ), Ігоря Мороза (Баничі), Микиту Чеботарьова (Шалигіне) та Дениса Ковальова (11ПЕ).

Переможцям і призерам вручили грамоти, вимпіли та солодощі від Центру молодіжної політики агротехінституту.

Наступного тижня в малій спортивній залі нашого навчального закладу проходитимуть змагання з настільного тенісу в залік міської спартакіади серед студентів і працівників закладів вищої освіти.