Обговорили фахові питання

Голова циклової комісії комп’ютерних дисциплін та інженерної графіки ГАТІ СНАУ Світлана Колесник взяла участь у засіданні методичного об’єднання викладачів математики, інформатики та КТ ЗВО І-ІІ рівнів акредитації Сумської області.

Захід відбувся на базі Путивльського педагогічного коледжу імені С.В. Руднєва. Насамперед директор коледжу Леонід Фомакін привітав присутніх і побажав плідної праці для вирішенні нагальних проблем роботи методоб’єднання. Після цього він розповів про історію навчального закладу й особливості організації навчально-виховного процесу в ППК ім. Руднєва.

Учасники засідання обговорили питання проведення олімпіади з інформатики серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ р.а. Також вони звернули увагу на особливості проведення занять з інформатики на першому курсі згідно з новою програмою.