Стати електриком

Школярі завітали до ГАТІ СНАУ на день відкритих дверей відділення електроенергетики агропромислового виробництва.

Хоча б на кілька годин стати електриками спробували учні Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою та НВК №4. Розділившись на три команди, школярі виконували завдання квесту, отримуючи оцінки в «заліковки». Переходячи з однієї аудиторії в іншу, хлопці та дівчата збирали схеми на комп’ютері та за допомогою електроконструктора, з’єднували патрон із проводом, запускали модель генератора, пригадували назви електроприладів і систематизували їх за призначенням. Також дев’ятикласники визначали номінал резисторів за допомогою програмного забезпечення, міряли освітленість у приміщенні, рахували амперметри та вольтметри. Орієнтуватися в поки незнайомому для себе світі електроенергетики школярам допомагали студенти випускних груп Владислав Білоцерківець, Фесенко Ганна та Фесенко Руслан. Вони ж розповіли про особливості навчального процесу в Глухівському агротехінституті та поділилися досвідом закордонної практики.

Із усім переліком завдань найшвидше впоралася команда «Заряд», другою стала «Електрон», третьою – «Магніт».

Завершили день відкритих дверей відділення електроенергетики АПВ чаюванням у студентському смарт-кафе.