Кадри, які стануть майбутнім України

Традиційно з нагоди святкування Міжнародного дня студента в Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака СНАУ пройшла щорічна церемонія відзначення кращих із кращих «Студентське визнання».

Директор інституту Анатолій Литвиненко привітав студентів зі святом і побажав стати успішними, а для цього треба навчатися все життя, постійно здобуваючи нові знання та навички.

Від викладацького складу та кураторів навчальних груп присутніх привітала викладач іноземної мови Наталія Сивоконь. Приємною несподіванкою для студентів стало виконання пісень Наталією Миколаївною, зі сцени її проводжали оваціями.

На урочистому заході нагородили студентів, які вміють вправно поєднувати відмінне навчання з громадським і культурним життям рідного вишу.

Цьогоріч почесний титул «Гордість інституту» в напрямку громадська діяльність і молодіжна політика носитимуть аж дві відмінниці навчання, спортсменки, активістки, учасниці художньої самодіяльності, студентки 31Ф групи: стипендіат голови Сумської облдержадміністрації Юлія Самоха й адміністратор офіційної сторінки Центру молодіжної політики в соцмережі інстаграм Марія Поцелуєва.

За рішенням конкурсної комісії гордістю інституту в напрямку спорт став чемпіон міста з легкої атлетики, неодноразовий призер обласних і всеукраїнських змагань, постійний гравець інститутських футбольної та волейбольної команд, студент 11ББП групи В’ячеслав Науменко.

Гордістю інституту в напрямку художня самодіяльність стала старанна студентка, активна учасниця виховних заходів і концертних програм, керівник колективу художнього танцю, студентка 21Ф групи Аліна Силіна.

Під час свята також нагородили найрозумніших і найактивніших представників студентства в номінації «Кращий студент за спеціальністю»:

«Будівництво та цивільна інженерія» – студент 31Б групи Андрій Зінченко;

«Агроінженерія» – студент 42М групи Олександр Фурса;

«Агрономія» – студент 41ВПР групи Павло Черненко;

«Облік і оподаткування» – студентка 31Бух групи Вікторія Щигорєва;

«Фінанси, банківська справа та страхування» – студентка 11ФБП групи Ольга Базуріна;

«Менеджмент» – студентка 41ОВ групи Богдана Супрун;

«Комп’ютерна інженерія» – студент 41ОКМ групи Артур Нестеренко;

«Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» – студент 41Е групи Юрій Семенченко.

Церемонію нагородження проводили успішні випускники ГАТІ СНАУ: начальник філії Глухівської ДЕД ДП Сумський облавтодор Володимир Пугач, головний інженер ТОВ «Велетень» Віктор Чубун, провідний агроном ТОВ «Голландська аграрна компанія» Сергій Янченко, головний бухгалтер ТОВ «Велетень» Віктор Копилов, провідний менеджер АТ «Ощадбанк» Оксана Тимофєєва, провідний економіст ТОВ «Велетень» Тетяна Маркевич-Теліцина, головний спеціаліст з обслуговування мереж та обладнання ТРК «Глухів» Сергій Скосар, головний інженер Глухівського РЕМ ПАТ «Сумиобленерго» Сергій Шершень, багаторазова чемпіонка України, член збірної команди з біатлону Тетяна Жукова, директор КП «Глухівський тепловий район» Микола Колоша.

Після завершення церемонії «Студентське визнання 2018» відбувся розіграш лотереї, переможці якої отримали грошові сертифікати на відвідування студентського смарт-кафе, адже, як говорять, гарний студент – ситий студент.

Учасники студентської самодіяльності додали глядачам яскравих вражень.