Виховуємо в молодого покоління повагу до рідної мови

Викладачі української мови Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ провели перший етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Насамперед педагоги привітали учасників. Юні знавці Шевченкового слова старанно працювали та показали гідні результати.

У підсумку кращою стала робота студентки 21АГ групи Яни Харченко (викладач – Ганна Мелута), друге місце посіла студентка 11М групи Катерина Пономарьова (викладач – Світлана Зайнуліна), третє – студентка 11М групи Ольга Володько (викладач – Світлана Зайнуліна) та студентка 21АГ групи Ірина Щастна (викладач – Ганна Мелута).

Такі конкурси допомагають викладачам виховувати в молодого покоління повагу до мови та традицій свого народу й підвищити рівень мовної освіти.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів в обласному етапі.