Гарно того вчити, хто хоче все знати

Під таким гаслом відбулося виробниче заняття 31Ф групи з викладачем Інною Середою у відділенні «Ощадбанку».

У процесі заняття майбутні фінансисти закріпили вивчений теоретичний матеріал із дисциплін «Банківські операції» та «Бухгалтерський облік і звітність у комерційних банках». Обговорили депозитні, кредитні та касові операції банків, зокрема, залучення депозитів і надання кредитів, відсоткові ставки, клієнтську спеціалізацію та інше.

Студенти відчули себе менеджерами та касирами, побачили специфіку роботи, ознайомилися з супровідними фінансовими документами та програмним забезпеченням банку. Менеджери Оксана Тимофеєва та Віталій Ковальов разом із касирами банку продемонстрували, як можна ефективно використовувати теоретичні знання під час вирішення практичних ситуацій. А менеджер Любов Мерзляк ознайомила молодих людей із широкими можливостями інтернет-банкінгу та терміналу самообслуговування.

Студенти 31Ф групи та викладач Інна Середа вдячні начальнику відділення «Ощадбанку» Ніні Литвиненко та працівникам банку за надану можливість зазирнути у світ майбутньої професії.