Повернулись у студентські роки

Випускники-1988 відділення електрифікації сільського господарства зустрілися в стінах рідного навчального закладу.

За 30 років у Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака СНАУ змінилося багато, тож буквально з порогу колишні студенти поринули в спогади. Директор ГАТІ СНАУ Анатолій Литвиненко розповів гостям, чим зараз живе навчальний заклад і запропонував оглянути сучасні аудиторії та лабораторії. Натомість прискорені електрики 1988 року випуску подякували викладачам за отримані від них знання, що стали надійними підвалинами їх професійного життя.

Це була дуже сильна група, – згадує тодішній завідувач відділення електрифікації сільського господарства Микола Лисенко. – Чимало з хлопців були вже після армії. Серйозні, виважені, впевнені. З ними було цікаво й працювати, й відпочивати.

Згадуючи студентські роки, колишні одногрупники оглянули аудиторії та лабораторії, в яких зараз навчаються електрики; побували в народному музеї С.А. Ковпака. На згадку про таку бажану зустріч залишилися не тільки гарні враження, а й фото в стінах рідного навчального закладу.