Удосконалення підготовки фахівців

Голова циклової комісії агроінженерних дисциплін Олександр Дещенко взяв участь у засіданні навчально-методичної комісії аграрних технікумів і коледжів зі спеціальності 208 “Агроінженерія”.

Зустріч відбулася на базі Кропивницького коледжу механізації сільського господарства й організована НМЦ «Агроосвіта». Під час заходу учасники обговорили низку актуальних питань, зокрема, стан і перспективи методичного забезпечення підготовки фахівців, удосконалення типових програм підготовки фахівців до сучасного виробництва, налагодження співпраці аграрних закладів освіти із заводами-виробниками с.-г. техніки й агропромисловими підприємствами різних форм власності. Крім цього, вони здійснили огляд матеріально-технічної бази й ознайомилися з навчально-методичним забезпеченням кабінетів, лабораторій і майстерень коледжу.

Також члени комісії та представники вишів відвідали компанію «Ельворті» й Інститут сільського господарства Степу НААН України.