Інформаційні системи й технології в організації бухгалтерського обліку на підприємстві

На базі ТОВ «Велетень» для студентів відділення економіки та інформаційних технологій викладачі інституту Людмила Вікторівна Коренівська та Тетяна Анатоліївна Лазарєва провели інтегроване заняття на виробництві з дисциплін «Бухгалтерський облік» та «Інформаційні системи». На занятті також була присутня методист навчального закладу Ольга Олександрівна Буркало.

Заступник головного бухгалтера товариства Олена Григорівна Старченко розповіла майбутнім фахівцям про організацію бухгалтерського обліку на підприємстві, використання програми 1С: Бухгалтерія 8-ї версії. Старший економіст Надія Григорівна Євтушенко детально ознайомила студентів із нарахуванням заробітної плати робітникам автопарку. Працівники бухгалтерії відповіли на запитання студентів.

Адміністратор готельного комплексу та ресторану «Брама» Тетяна Миколаївна Риженко ознайомила з їх діяльністю як окремих напрямків роботи товариства «Велетень».