Анатолій Литвиненко: «Робота повинна мати позитивний результат»

У конференц-залі ГАТІ СНАУ відбулася традиційна зустріч директора зі студентським активом.

Керівник інституту Анатолій Литвиненко поінформував про зміни, що заплановані в аудиторно-лабораторному фонді та в методології викладання, ознайомив із принципами навчання в Європі. Також Анатолій Васильович звернув увагу присутніх на те, що саме активне студентство – рушійна сила системи освіти в Україні. Крім цього, він наголосив, що кожна виконана робота повинна мати позитивний результат, і закликав не сидіти на місці склавши руки – бути активними.

Представники студентського загалу поставили Анатолію Литвиненку низку запитань, серед яких – проведення ЗНО, соціальні виплати дітям-сиротам, залучення викладачів до культурно-масових заходів. До того ж молоді люди цікавилися станом німецько-української співпраці у рамках проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України».