На порядку денному: формування у студентів стійкості до стресових ситуацій

25 жовтня психолог інституту Ірина Марченко взяла участь у засіданні обласного методичного об'єднання практичних психологів закладів вищої освіти «Формування стресостійкості у здобувачів освіти», що відбулося на базі Машинобудівельного коледжу СумДУ.

У процесі роботи методист навчально-методичного центру психологічної служби КЗ Сумського ОІППО Анна Растроста розповіла учасникам про структуру та складові елементи програми «Підготовка вчителів до розвитку життєстійкості/стресостійкості у дітей в освітніх закладах». За цією програмою учасники семінару виконували різноманітні завдання, які допомогли краще зрозуміти, як правильно працювати з педагогами для формування у студентів стійкості до стресових ситуацій.

Ірина Владиславівна стверджує, під час засідання присутні отримали цікаву та корисну інформацію, яку можна використовувати в подальшій роботі.