У плані – удосконалення освітнього процесу

18-19 жовтня завідувач відділення електроенергетики агропромислового виробництва ГАТІ СНАУ Олена Артемова взяла участь у роботі практичного семінару «Методологія розробки стандартів освіти».

У рамках спільного німецько-українського проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» на базі ДУ НМЦ «Агроосвіта» педагогічні працівники коледжів, які є учасниками проекту, продовжили обговорення, що розпочали ще в лютому цього року.

Під час зустрічі присутні переглядали презентації та фільми, дискутували щодо місця професіонограми у стандарті освіти, ролі промо-фільмів у наборі студентів тощо. Також вони описували компетенції для стандартів окремих освітніх рівнів і готували матеріали для структурування навчального плану.

Насамкінець викладачі підбили підсумки роботи, обмінялися враженнями й отримали сертифікати.