Виховна година: екскурсія до кінно-спортивного клубу

10 жовтня студенти 31Е групи на чолі з куратором Наталією Сивоконь і завідувачем відділення електроенергетики агропромислового виробництва Оленою Артемовою відвідали кінно-спортивний клуб «Шостка» в селі Дубровка.

Екскурсовод ознайомила з історією відкриття та спортивними досягненнями «вихованців» клубу, розповіла гостям про особливості роботи й організацію дозвільних заходів. Тренер-інструктор надав можливість відвідувачам із ГАТІ СНАУ спробувати себе в мистецтві верхової їзди. Також молоді люди спостерігали за показовими виступами, організованими професійними спортсменами.

Після цього студентів і викладачів пригостили запеченою рибою, яку виловили з власного ставка і приготували робітники клубу.

Наталія Миколаївна стверджує, що поїздка до КСК «Шостка» залишила незабутні враження та яскраві емоції.