Теорія в дії

У ГАТІ СНАУ відбувся відкритий захист виробничо-технологічної практики студентів 4 курсу спеціальності «Обслуговування комп'ютерних систем та мереж».

До складу комісії увійшли завідувач відділення економіки та інформаційних технологій Наталія Маринченко, завідувач навчально-виробничими практиками Марина Козлова, методист Олена Суровицька, викладачі Микола Суровицький і Юрій Сухойваненко.

Доповіді студентів супроводжувалися мультимедійними презентаціями. Майбутні техніки-програмісти розповідали про місце проходження практики; функції, які виконували на робочому місці; навички, що здобули; про плюси та недоліки підприємств тощо.

Новинкою став онлайн-захист. Богдан Онищенко, який після практики залишився працювати в харківській компанії NIX Solutions, під час Skype-зв’язку поділився враженнями від роботи.

У підсумку всі студенти отримали «Відмінно», адже протягом місяця старанно та наполегливо працювали.

Загалом практику проходили на підприємствах ТОВ «Велес», ТРК «Глухів», ТРК «ТВ-КОМ», «Глухів-500», «Ямпільський РЕМ», а також за кордоном.