Змагалися володарі «маленького м’яча»

1 жовтня у Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака СНАУ в рамках спартакіади між групами перших курсів відбулися змагання з настільного тенісу.

Дванадцятеро студентів боролися за першість. У підсумку серед юнаків перемогу здобув Андрій Суярко (11АГ), другим став Владислав Погребнов (11ПЕ), третє місце посів Андрій Рябко (11ПБ). Варто відзначити гру студентки 11БО групи Марії Панченко, яка показала гідні результати навіть у грі проти хлопців і стала кращою серед дівчат.

Переможці та призери отримали грамоти й солодощі від Центру молодіжної політики ГАТІ.

Головним суддею змагань був викладач фізичного виховання Ярослав Кельбас. Також до суддівства долучився старшокурсник Ігор Гаврильчук.

У середу відбудуться змагання з волейболу. Вболівайте за своїх друзів, одногрупників і знайомих, вони потребують вашої підтримки!