Майбутні техніки-програмісти відзвітували про проходження практики

У ГАТІ СНАУ пройшов відкритий захист виробничо-технологічної практики студентів 4 курсу спеціальності «Обслуговування комп'ютерних систем та мереж».

До складу комісії увійшли завідувач і викладачі відділення економіки та інформаційних технологій Оксана Анатоліївна Дзекелєва, Микола Миколайович Суровицький і Юрій Миколайович Сухойваненко.

Студенти виступили з доповідями, що супроводжувалися мультимедійними презентаціями. У промові майбутні техніки-програмісти зазначали місце проходження практики; функції, які виконували на робочому місці; навички, що здобули, та недоліки підприємств.

За результатами виконаної роботи та якістю оформлення звітної документації найкращими визнано матеріали Олега Лесненка, Дмитра Кугая та Андрія Серьожкіна.