Навчитися та передати досвід

28.09.2018 Переглядів: 587

25-27 вересня представники ГАТІ СНАУ брали участь у Всеукраїнському семінарі «Управління обладнанням для сушки зерна», що відбувся в рамках німецько-українського проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України».

На базі Мирогощанського аграрного коледжу викладачі відділення електроенергетики агропромислового виробництва нашого інституту Віктор Маслов, Федір Лук'яненко, Дмитро Середа, Ольга Фурса та Павло Чередниченко разом із іншими учасниками обговорили актуальні питання галузі енергетики в аграрному секторі. Зокрема, позиціонування полозків, механізм пересування стрічок, автоматичний режим роботи та налаштування часу включення/виключення конвеєра.

Також під час заходу експерт німецької сторони Дітер Брайтхольц розповів присутнім про специфіку роботи сучасного німецького обладнання для сушки зерна.

Насамкінець учасники ознайомились із матеріально-технічною базою коледжу, а також застосували на практиці отримані теоретичні знання.