Об’єднання активних студентів

22-24 вересня відбулася сьома обласна «Школа студентських ініціатив» на тему «Інноватика в сучасній освіті».

Захід пройшов у ГНПУ ім. О. Довженка. До університету з’їхались активісти з різних навчальних закладів Сумської області. Глухівський агротехнічний інститут представляли члени студентського самоврядування: Вікторія Мурашко (31Бух), Наталія Грибко (21Ф), Ярослава Веретьонник (31ОВ) та Альона Волкова (11 ББП).

Молоді люди напрацьовували механізм створення умов для об’єднання активних студентів, які здатні позитивно впливати на своїх однолітків; брати участь у реалізації соціально значущих проектів; допомагати в розкритті особистого потенціалу й лідерських якостей молоді.

Усі учасники «Школи студентських ініціатив» отримали відповідні сертифікати та багато позитивних емоцій. Студенти дякують первинній профспілковій організації студентів та аспірантів Глухівського НПУ ім. О. Довженка за надану можливість взяти участь у цьому заході.