«Історичними стежками Глухівщини»

Під такою назвою у ГАТІ СНАУ провели історичний екскурс до Дня партизанської слави.

До читальної зали бібліотеки запросили студентів першого курсу й учнів Березівського та Шевченківського НВК. Заступник директора з виховної роботи Сергій Журба закликав молодих людей цінувати подвиг тих, хто присвятив своє життя боротьбі з фашистськими загарбниками.

Історичними стежками Глухівщини присутніх провели голова центру молодіжної політики Альона Волкова, студенти 11ПБ групи Олег Калюжний та Анастасія Корцигіна, завідувач народним музеєм С.А. Ковпака Надія Зайцева.

Під час заходу прозвучала інформація про помилки й успіхи Сумського партизанського з’єднання, юних народних месників, риси вдачі Сидора Артемовича Ковпака. Завершили розмову про партизанський рух уже безпосередньо в народному музеї С.А. Ковпака.

Також учасникам заходу запропонували до перегляду тематичні виставки, підготовлені співробітниками бібліотеки.