На інших подивились і себе показали

Делегація Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ взяла участь у Міжрегіональному аграрному форумі "Сумщина аграрна – 2018".

Захід традиційно проходить на початку осені в Сумському національному аграрному університеті. Цього разу форум відвідав заступник Міністра аграрної політики та продовольства Віктор Шеремета.

Надзвичайно приємно було презентувати наш інститут посадовцю такого рангу, – поділився враженнями заступник директора з виховної роботи Сергій Журба. – Віктор Шеремета був вражений тим, що наш навчальний заклад має власні сільськогосподарські угіддя та фруктовий сад.

Також відвідувачі форуму не змогли оминути увагою вироби, виготовлені вихованцями гуртка з різьблення по дереву. А найсміливіші навіть повчились у його керівника, народного майстра Євгенія Кулика.