У пріоритеті – якісна освіта

14 вересня в Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака СНАУ відбулися засідання батьківської ради та збори батьків студентів І курсу.

Передусім члени батьківської ради вирішили, що обов’язки голови їх об’єднання продовжить виконувати Ірина Фурдига, так само, як і секретаря – Ірина Марченко.

Далі заступник директора з виховної роботи Сергій Журба та методист Олександр Гладушка розповіли присутнім про організацію навчального процесу, форми контролю, механізм нарахування стипендій тощо. Протягом зустрічі батьки першокурсників отримали вичерпні відповіді на свої питання.

У свою чергу голова батьківської ради Ірина Фурдига закликала батьків до плідної співпраці з адміністрацією та педагогічним колективом ГАТІ СНАУ.