Заміна «гравців»

Учасники практичного семінару «Налаштування та обслуговування тракторів» перебрали на себе функції лекторів.

Третій день семінару поміняв місцями викладачів і спікерів, які до цього ділилися з ними теоретичними знаннями. Сьогодні фахівець товариства з управління проектами та процесами в аграрній економіці (Німеччина) Бернд Генн, представники CLAAS і "LEMKEN-Ukraina" у Східній Україні уважно спостерігають за тим, як учасники семінару діляться отриманими знаннями зі студентами.

Я бачу, наскільки вашим викладачам дійсно цікаво, – говорить Бернд Генн. – Коли ми тільки починали працювати з трактором, кожен хотів сам натиснути якусь кнопку, щось відрегулювати. Вони справді вчились. І під час моїх розповідей, і на полі, коли самостійно орали. А зараз вони впевнено все розповідають своїм вихованцям, бо самі розібралися в усьому, самі спробували працювати. Розумієте, навчання йде через те, що ти робиш сам.

Кожен із викладачів розповідав окремий розділ із навчальних модулів. Завтра студенти отримані знання демонструватимуть за кермом трактора.