Гуртожиток – ваш дім

В актовій залі Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ відбулися щорічні загальні збори студентів, які проживають у гуртожитках.

На початку зустрічі директор вишу Анатолій Литвиненко звернувся до присутніх:

Гуртожиток – це один із перших кроків у самостійне життя, ваш дім. Тому в ньому необхідно постійно підтримувати порядок. Варто пам’ятати, що, крім прав, ви маєте ще й обов’язки.

Після цього заступник директора з виховної роботи Сергій Журба ознайомив присутніх із правилами внутрішнього розпорядку: принципами роботи самоврядування, графіком відвідувань, пропускним режимом тощо. Крім цього, він закцентував увагу на систематичній перевірці стану кімнат, електробезпеці та дбайливому поводженню з меблями. Також Сергій Олександрович наголосив, що адміністрація навчального закладу та господарська частина роблять усе можливе та неможливе для комфортного проживання в гуртожитках.