Зустріч-знайомство

У ГАТІ СНАУ відбулася загальна виховна година серед студентів відділення економіки та інформаційних технологій.

Насамперед директор інституту Анатолій Литвиненко представив присутнім нового завідувача відділення Наталію Маринченко, а також подякував за гарно виконану роботу та професіоналізм виконуючій обов’язки завідувача Оксані Дзекелєвій.

Після цього завідуюча народним музеєм С.А. Ковпака Надія Зайцева провела лекцію, присвячену 75-річчю визволення Глухова від німецько-фашистських загарбників. Студенти переглянули документальний фільм-хроніку, що занурив їх у хвилюючу атмосферу дня, коли надія на повалення ненависного гніту справдилась. Крім цього, Надія Олексіївна увімкнула аудіозапис спогадів легендарного визволителя Ісаака Рубінштейна, чим посилила ефект присутності.