Встигни стати студентом ГАТІ!

У Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака СНАУ продовжується прийом документів на денну форму навчання.

Випускники 11-х класів вступають до нашого вишу з 12 липня по 8 серпня і тільки за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. Крім цього, вони подають електронні заяви на сторінці Єдиної державної електронної бази питань освіти Міністерства освіти і науки України. Співробітники інституту надають фахову допомогу вступникам, яким не вдалося зареєструвати заяву власноруч. Варто звернути увагу, пільгові категорії пишуть паперову заяву.

Абітурієнти, які отримали диплом кваліфікованого робітника, вступають з 12 липня по 1 серпня та лише за результатами фахових вступних випробувань, які відбудуться 2 по 7 серпня. Після навчання вони отримають диплом молодшого спеціаліста.

Увага! Останній термін прийому документів на базі 9-ти класів триватиме 14 липня до 18.00. З 15 липня на вступників чекають іспити з української мови та математики.

Успіхів! До зустрічі в якості студентів ГАТІ СНАУ!