Неоціненний подарунок державі

У Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака Сумського НАУ відбувся випуск молодих спеціалістів денної форми навчання.

Цього року стіни вишу залишив 231 випускник (174 - молодших спеціалістів, 57 – бакалаврів).

Сьогодні в нас подвійне свято: інститут на День Конституції зробив неоціненний подарунок державі – випустив знавців своєї справи, – наголосив директор вишу Анатолій Литвиненко. – Дорогі випускники, ми вклали у вас душу, щоб ви пишалися тим, що були студентами ГАТІ. Отримуйте все від життя! Докладайте зусиль, щоб воно ставало ще кращим! Пам’ятайте – колишніх випускників не буває! Щасливої долі! Вітаю вас з великою подією – здобуттям документа про освіту.

Заступник директора з навчальної роботи Наталія Горох побажала випускникам, які переходять у доросле, більш відповідальне, життя, знайти щастя та не випустити його з рук.

Із побажанням обрати правильний життєвий шлях звернувся до випускників майстер спорту України Роман Медьвідь. Також він подякував Анатолію Васильовичу та всьому колективу вишу за яскраві студентські роки.

Двадцять сім молодих фахівців отримали дипломи з відзнакою: Вікторія Мурашко (31Бух), Сергій Цигикал (21ББП), Марія Бидненко (41Б), Артем Жеба (41Б), Олександр Базурін (31Ф), Олег Лесненко (41ОКМ), Вікторія Безносова (41ФБ), Костянтин Ніконов (21ББП), Олег Савотченко (41ВПР), Ігор Попов (31ПЕ), Аліна Щербань (21ББП), Жанна Косьянова (41ФБ), Богдан Матюха (31Ф), Олег Халецький (42Е), Єгор Лукашов (42М), Денис Никончук (31Ф), Леонід Єпішко (41М), Ольга Базуріна (31Ф), Євгеній Сорока (41Е), Владислав Отрошок (41ВПР), Аліна Єпик (41ФБ), Євген Плескач (41Е), Наталія Єременко (31Ф), Роман Марченко (41ВПР), Сергій Лата (41ББ), Володимир Іваненко (41Б) й Олександр Гудімов (41ББ).

За активну участь у спортивному житті інституту були нагороджені: Андрій Дмитренко 41 МБ, Артем Чабан (41Е), Роман Медьвідь (41Б), Олександр Зуй (41ОКМ), В’ячеслав Науменко (31ПБ), Микола Прохорець (41МБ), Сергій Пирлик (31ПЕ), Крістіна Цигикал (31Бух), Євгеній Шемет (31ПБ), Микола Душин (21ББП), Олександр Муха (42М), Ігор Гаврильчук (31ПБ), Олександр Топчієв (31ПЕ), Сергій Куртов (41МБ), Денис Макотра (41Е), Ігор Свиридок (41МБ), Сергій Полторацький (41МБ) і Кирило Ворожбит (31ПБ).

За значний внесок у розвиток студентського самоврядування вишу грамоти отримали наші активісти: Дар’я Рухленко (41ФБ), Максим Шарахов (41ФБ), Вікторія Мурашко (31Бух), Артем Чабан (41Е) й Андрій Дмитренко (41МБ).

Крім цього, на святі вручили свідоцтва кураторам випускних груп, які впродовж усього терміну навчання були для студентів незмінними наставниками, власним прикладом виховували чесність, порядність, людяність, справедливість, патріотизм і допомагали відкривати нові життєві горизонти.

До того ж, ті, хто залишають стіни рідного навчального закладу, на згадку про себе написали побажання у книзі відгуків.

Любі випускники, бажаємо вам мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень, упевненості у своїх силах і постійного кар’єрного зростання!