Випуск знавців своєї справи

У Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака СНАУ випустили молодих спеціалістів заочного відділення.

Напередодні Дня Конституції України дипломи вручили 115 бакалаврам і 83 молодшим спеціалістам.

Документи про освіту – це ті знання, які ви отримували протягом навчання, – звернувся до випускників директор інституту Анатолій Литвиненко. – Щасливої вам долі, успіх вам забезпечений, у добру путь!

Завідуюча заочним відділенням Світлана Самофалова оголосила наказ про присвоєння освітньо-кваліфікаційних рівнів випускникам інституту 2018 року заочного відділення.

Дипломи з відзнаками отримали Михайло Власов, Іван Хомяк, Дмитро Ющенко, Тетяна Примакова, Роман Анцибор, Тетяна Гончарова, Юлія Данильченко, Оксана Захлебаєва, Наталія Сивоконь, Світлана Козеха, Олена Колесник, Анна Кікоть, Марія Корзюкова, Юлія Солорєва, Анна Чечель, Тетяна Ворона, Оксана Зайнуліна, Олена Максютенко, Лариса Полятикіна, Людмила Репетун, Лариса Шакотько, Юлія Богданова, Ірина Бабаскіна, Богдан Шох, Юрій Устименко.

У свою чергу випускники подякували викладачам, працівникам заочного відділення, адміністрації за надійне плече підтримки, знання, турботу, розуміння та здобуту професію.