Знання є – робота буде

Студенти 31Бух групи склали державний іспит

Найкращими визнано відповіді Вікторії Мурашко, Альони Пустинник, Аліни Чернишової.

Голова екзаменаційної комісії, колишній випускник ГАТІ СНАУ, головний бухгалтер ТОВ «Велетень» Віктор Копилов зазначив, що рівень знань молодих спеціалістів, які випускаються зі стін Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ, традиційно не викликає сумнівів щодо їх успішного працевлаштування.

Часто можна почути, що бухгалтерів у нас більше, ніж треба. Але давайте дивитися правді в очі – справжніх фахівців, які здатні стати партнером для керівника; які вміють спрогнозувати фінансові ризики й запобігти втратам, не так уже й багато. Сьогодні шукають бухгалтера, який з легкістю користується системами автоматизованого обліку; швидко адаптується до змін у законодавстві; має здатність аналізувати стан справ у тій галузі, де працює його підприємство, установа чи організація. Треба цьому вчитися, а не сподіватися, що все життя просто ставитимеш підписи та печатки на фінансових звітах. Я навчавсь у Глухівському агротехінституті і з власного досвіду знаю: якщо маєш бажання стати справжнім фахівцем, тут докладуть до цього максимум зусиль.
Віктор Копилов