Комп’ютерники виправдали надії

Випускники відділення економіки та інформаційних технологій захистили дипломні роботи на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст».

Студенти спеціальності 5.05010201 «Обслуговування комп’ютерних систем та мереж» створили додатки для розрахунку вартості розробки програмних продуктів, проекти інтернет-магазину побутової техніки, програми локальних чатів. Також майбутні фахівці розробили структуру й інтерфейс програмного засобу для моделювання принципу дії транзистора, а також таймер на основі мікроконтролера для фізичного досліду, програми «Історична реконструкція» та «Апаратний конфігуратор ПК».

Не обійшли увагою молоді люди й рідний інститут. Частина студентів проектувала системи відеоспостереження у ГАТІ СНАУ, використовуючи технологію FE, та локальну мережу вишу в аудиторії «Правила і безпека дорожнього руху». Крім цього, вони розробили проект сайту бібліотеки навчального закладу.