До омріяного диплома – лише крок

У Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака СНАУ відбувся захист дипломних робіт студентами випускних груп спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Молоді люди розробляли проекти електропостачання житлового будинку фермера в умовах ТОВ «Шалигінське» Глухівського району, монтажу електропроводки в складських приміщеннях району в умовах СФГ «Рябоконь І.І.» Буринського району тощо.

Також майбутні фахівці захищали дипломні роботи на теми: ектрообладнання майстерні з ремонту техніки ПСП «Лукново» Коропського району Чернігівської області, ремонт електродвигунів і правила їх монтажу на підприємстві «Сумиагропромбуд» Глухівського району, елекромеханізація виробничих процесів телятника ФГ «Мрія-Агро-Маш» Семенівського району Чернігівської області та інші.

Студенти продемонстрували глибокі знання й успішно захистили дипломні проекти.