Захист випускних робіт: майже третина – англійською

У Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака СНАУ відбувся захист дипломних проектів будівельників бакалаврів.

Державну кваліфікаційну комісію очолив кандидат технічних наук, доцент кафедри «Будівельні конструкції» Сумського національного аграрного університету Владислав Душин.

Студенти випускних груп напряму підготовки 6.060101 «Будівництво» та спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», використавши набуті в інституті знання, створили проекти житлових й адміністративних споруд. Серед них – будівля інвестиційного фонду «Бізнесінвест», реабілітаційний центр, міні-цех із переробки молока, дев’ятиповерховий двосекційний 54-квартирний житловий будинок тощо.

Цього року одразу 3 роботи представляли англійською мовою. Студент 41ББ групи Сергій Лата впевнено захистив проект мотелю «Водограй» у Полтаві. Аліна Щербань (21ББП) озвучила ідею зведення житлового котеджу в Бахмачі. Її одногрупник Сергій Годунов ілюстрував власне бачення адміністративної будівлі сервісного центру обслуговування автомобілів у Сумах.