Збережімо здоров’я нації

13-14 червня у ГАТІ СНАУ відбулося щорічне оцінювання рівня фізичної підготовленості населення України.

На початку заходу заступник директора з виховної роботи Сергій Журба привітав учасників, побажав приємних емоцій і гарних результатів. У процесі оцінювання юні спортсмени демонстрували швидкість, гнучкість, витривалість, вправність.

Підсумувавши результати двох днів, викладачі фізичного виховання Іван Поцелуєв, Вадим Середа, Ярослав Кельбас, Віктор Гололобов і Максим Гололобов визначили, що студенти інституту склали всі нормативи на достатньому рівні.

Варто виокремити рекордсменів. Цьогоріч найгнучкішими виявилися Сніжана Подгайна (11М) – 23 см та Дмитро Нікітенко (12Е) – 19 см. Анастасія Шадріна (11Ф) стала кращою в згинанні-розгинанні рук в упорі лежачи (20 разів). А Роман Яловенко (11Е) підтягнувся на перекладині 25 разів.

Під час «човникового» бігу свою спритність показали Богдан Данильченко (12АІ) – 8.8 секунд, а також Анна Волкова (11М) та Катерина Говійна (11М) – 10.5 секунд. Найшвидше 60 м пробігли Ірина Щастна (11АГ) – 9.4 секунди, Богдан Нибилиця (11Ф) та Микита Тутук (11АІ) – 7.9 секунди.

Крім того, Сніжана Подгайна стрибнула на 2.03 м, а Богдан Данильченко на 2.52 м – ці спортсмени стали рекордсменами двічі.