Фінальні акорди випускників-агрономів

Студенти 4 курсу Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ спеціальності «Виробництво продукції рослинництва» успішно склали комплексний державний екзамен.

Вісімнадцять студентів-агрономів зробили фінальні кроки в здобутті фаху. Успішно склавши іспит і захистивши курсові роботи, Олег Савотченко, Владислав Отрошок, Роман Марченко, Олег Супрун, Артем Таран і Тетяна Сидорченко стали відмінниками навчання.

Більшість молодих аграріїв зізнається, що планує продовжувати навчання та вступатиме до Сумського національного аграрного університету, а дехто вже отримав перше робоче місце на провідних підприємствах агропромислового сектору.

Бажаємо не зупинятися на досягнутому, слідувати найвищим стандартам і постійно розвиватися у відповідності з останніми вимогами часу!