Продовжуємо дивувати школярів

Глухівський агротехнічний інститут імені С.А. Ковпака СНАУ приймав учнів із різних навчальних закладів міста та району.

Протягом тижня наш навчальний заклад відвідували школярі з Бачівська, Полошок, Сваркова, Дунайця, Перемоги, Обложок і Глухівської ЗОШ №3. В аудиторії з предмету «Захист Вітчизни» юнаки та дівчата переглядали колекцію зброї та бойового спорядження сучасних Збройних сил України, наданої інститутові колишнім студентом, учасником АТО, головою ГО «Військово-патріотичний рух «Джура» Юрієм Негребою. Викладач Валерій Загарюй показав зразки мін і гранат і пояснив їх принцип дії, звернув особливу увагу малечі на правила поводження з раптово знайденими предметами, схожими на боєприпаси. Також школярі приміряли бронежилети, каски, потримали в руках зброю, з якою зараз на Сході України військові захищають цілісність Батьківщини.

Після цього продовжили знайомство учнів із провідним навчальним закладом області в народному музеї С.А. Ковпака, де завідуюча Надія Зайцева розповідала юнакам і дівчатам про історію вишу, викладачів-легенд і відомих випускників. Далі Надія Олексіївна ознайомила присутніх із діяльністю партизанського з’єднання Ковпака.

Наприкінці екскурсій школярі фотографувалися на території музею техніки під відкритим небом.