Кіно на газоні

У ГАТІ СНАУ дивилися кіно просто неба.

Перегляд фільму «Малюк на драйві» присвятили Дню захисту дітей. Захід, організований бібліотекою, виховним відділом і центром молодіжної політики припав студентам до смаку. Незвичний кінозал із безкоштовним попкорном власного виробництва привабив навіть тих, хто вже бачив цей фільм.

Хотілося б, щоб історія звичайного хлопчини, який «наламав дров», але спромігся вийти зі складної ситуації та повернутися до чесного життя, наштовхнула нашу молодь задуматися над важливістю кожного ухваленого рішення, – говорить ініціатор перегляду просто неба завідуюча бібліотеки Ольга Зуєва. – Звичайно ж, опускати руки не можна ніколи, але краще запобігти складнощам, ніж потім із них виплутуватися.

Можливо, кіно на газоні стане ще однією традицією ГАТІ СНАУ. Принаймні студенти – не проти й уже починають замовляти фільми, які б хотіли подивитися.