Поділилися зброєю

У заміському таборі "Ластівка" на Кролевеччині провели день військово-патріотичного виховання. Щоб захід був більш цікавим, військовий комісар Кролевецького РВК Олександр Хроль попросив Глухівський агротехнічний інститут імені С.А. Ковпака СНАУ надати зразки сучасної зброї та військового спорядження Збройних сил України, передані навчальному закладу ГО ВПР "Джура", до складу якої входять воїни АТО, для аудиторії з предмету "Захист Вітчизни". Викладач інституту Віктор Сашньов розповів вихованцям табору про привезені експонати, дав можливість поміряти бронежилет і каску, потримати в руках зброю, якою зараз користуються оборонці України.

Нагадаємо: про те, що ГАТІ СНАУ може надавати отримані від учасників АТО зброю та амуніцію для військово-патріотичних заходів за межами навчального акладу, військові комісари Глухівського, Кролевецького та Путивльського районів домовилися з директором інституту Анатолієм Литвиненком на урочистому відкритті оновленої аудиторії з предмету "Захист Вітчизни".