Ми завжди можемо здивувати школярів

30.05.2018 Переглядів: 709

Учні Березівського та Баницького НВК відвідали Глухівський агротехнічний інститут імені С.А. Ковпака СНАУ.

Школярі різного віку переглянули колекцію зброї та бойового спорядження сучасних Збройних сил України, наданої для аудиторії з предмету «Захист Вітчизни» колишнім студентом ГАТІ СНАУ, учасником АТО, головою ГО «Військово-патріотичний рух «Джура» Юрієм Негребою. Викладач Валерій Загарюй не просто показав дітям зразки різних мін та гранат, а й пояснив їх принцип дії. При цьому особливий акцент було зроблено на те, що треба й чого ні в якому разі не можна робити, якщо малеча раптом знайде предмети, схожі на боєприпаси. Також маленькі гості змогли приміряти бронежилет, каску, потримати в руках зброю, з якою зараз на Сході України дорослі захищають цілісність України.

Знайомство з провідним аграрним навчальним закладом регіону учні Березівського та Баницького НВК продовжили в народному музеї С.А. Ковпака. Його завідуюча Надія Зайцева спочатку розповіла про історію ГАТІ СНАУ, викладачів-легенд і визначних випускників. Далі мова йшла безпосередньо про діяльність партизанського з’єднання Ковпака.

Насамкінець школярам влаштували фотосесію на території музею техніки під відкритим небом.