Ми завжди можемо здивувати школярів

Учні Березівського та Баницького НВК відвідали Глухівський агротехнічний інститут імені С.А. Ковпака СНАУ.

Школярі різного віку переглянули колекцію зброї та бойового спорядження сучасних Збройних сил України, наданої для аудиторії з предмету «Захист Вітчизни» колишнім студентом ГАТІ СНАУ, учасником АТО, головою ГО «Військово-патріотичний рух «Джура» Юрієм Негребою. Викладач Валерій Загарюй не просто показав дітям зразки різних мін та гранат, а й пояснив їх принцип дії. При цьому особливий акцент було зроблено на те, що треба й чого ні в якому разі не можна робити, якщо малеча раптом знайде предмети, схожі на боєприпаси. Також маленькі гості змогли приміряти бронежилет, каску, потримати в руках зброю, з якою зараз на Сході України дорослі захищають цілісність України.

Знайомство з провідним аграрним навчальним закладом регіону учні Березівського та Баницького НВК продовжили в народному музеї С.А. Ковпака. Його завідуюча Надія Зайцева спочатку розповіла про історію ГАТІ СНАУ, викладачів-легенд і визначних випускників. Далі мова йшла безпосередньо про діяльність партизанського з’єднання Ковпака.

Насамкінець школярам влаштували фотосесію на території музею техніки під відкритим небом.