Участь у спартакіаді СНАУ

25.05.2018 Переглядів: 808

22 травня на спортивній базі Сумського національного аграрного університету відбулась спартакіада серед аграрних навчальних закладів СНАУ.

Юні спортсмени Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ змагалися за звання кращих у різних видах спорту.

Наші шахісти проявили високий інтелект і посіли перше загальнокомандне місце. В особистому заліку перемогу здобув Дмитро Онікієнко (21ПБ), Артем Чабан (41Е) посів третє місце.

Під час гри в настільний теніс Ігор Гаврильчук (31ПБ) став першим, а Олександр Топчієв (31ПЕ) – третім. Швидка реакція та спритність допомогли тенісистам посісти друге загальнокомандне місце.

Волейбольна дівчача команда у складі Ірини Кулініч, Анни Фесенко, Тетяни Ардинцевої, Анжели Конозобко, Тетяни Шолік, Альони Парфенової й Оксани Зубкової вибороли перше місце. Команда хлопців у складі Дмитра Гулакова, Вячеслава Лельоткіна, Миколи Душина, Олександра Мухи, Олексія Чмиркова, Євгенія Шемета й Артема Гребенькова стала третьою.

Переможцям і призерам змагань вручили кубки та грамоти.