Участь у спартакіаді СНАУ

22 травня на спортивній базі Сумського національного аграрного університету відбулась спартакіада серед аграрних навчальних закладів СНАУ.

Юні спортсмени Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ змагалися за звання кращих у різних видах спорту.

Наші шахісти проявили високий інтелект і посіли перше загальнокомандне місце. В особистому заліку перемогу здобув Дмитро Онікієнко (21ПБ), Артем Чабан (41Е) посів третє місце.

Під час гри в настільний теніс Ігор Гаврильчук (31ПБ) став першим, а Олександр Топчієв (31ПЕ) – третім. Швидка реакція та спритність допомогли тенісистам посісти друге загальнокомандне місце.

Волейбольна дівчача команда у складі Ірини Кулініч, Анни Фесенко, Тетяни Ардинцевої, Анжели Конозобко, Тетяни Шолік, Альони Парфенової й Оксани Зубкової вибороли перше місце. Команда хлопців у складі Дмитра Гулакова, Вячеслава Лельоткіна, Миколи Душина, Олександра Мухи, Олексія Чмиркова, Євгенія Шемета й Артема Гребенькова стала третьою.

Переможцям і призерам змагань вручили кубки та грамоти.