У пріоритеті – працевлаштування студентів

У читальній залі ГАТІ СНАУ відбулася зустріч студентів випускних груп відділення електроенергетики й агропромислового виробництва з директором із персоналу ПАТ «Сумиобленерго» Миколою Деркачем щодо питань подальшого працевлаштування.

Під час бесіди Микола Андрійович розповів про умови роботи на підприємстві, перспективи кар’єрного росту й актуальність професії енергетика на ринку праці. Також звернув увагу на те, що робота в

«Сумиобленерго» надає працівникові соціальні гарантії: відпустку, медичну допомогу, можливість подальшого навчання тощо. Крім цього, він ознайомив із порядком працевлаштування.

Я вірю, що ви станете професіоналами своєї справи, – звернувся до студентів Микола Деркач. – Бажаю захистити дипломні роботи на «добре» та «відмінно». Не помиліться у виборі місця роботи, враховуйте всі нюанси. Ми чекаємо на вас.