Студентам із активною життєвою позицією

У читальній залі бібліотеки інституту представники Сумського національного аграрного університету провели профорієнтаційну зустріч зі студентами ІV курсів.

Захід розпочався з відео, де студенти СНАУ ділилися враженнями від навчання. Помічник проректора з профорієнтаційної роботи Мельник Ніна Михайлівна ближче познайомила студентів із навчальним процесом в університеті. Розповіла про інноваційні технології, тренінги, академічний обмін, плани на створення art-кафе.

Розмову продовжила студентський ректор університету Дар’я Кривуля, яка додала інформацію про сфери розвитку студентства: програми, гранти, майстер-класи. Враховуючи те, що у ГАТІ СНАУ проходить процес виборів голови студентського самоврядування, Дар’я поділилася досвідом і показала відео своєї передвиборчої кампанії.

Наприкінці зустрічі провели анонімне профорієнтаційне анкетування.