Моя сорочка-вишиванка

Співробітники та студенти Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака Сумського НАУ взяли участь у заходах, присвячених Всеукраїнському дню вишиванки.

Зранку в навчальному закладі біля корпусу №1 влаштували парад вишиванок і зробили загальноінститутське «вишиване» фото. У рамках святкування Центр молодіжної політики провів конкурс на кращу вишиванку. Найгарнішими та найкреативнішими визнали Анастасію Ричку (11Ф), Альону П’ятницю (21КІ) та Дар’ю Закаменську (12Е). У подарунок дівчатка отримали солодощі від студентського активу.

Також у бібліотеці інституту діє виставка «Українські вишиванки, наче райдужні світанки», ознайомитися з якою можуть усі охочі.

Після цього молодіжний актив разом із працівниками інституту вирушили до «стометрівки» для участі в тематичних міських заходах.

Детальніше – у фотозвіті.