Жінка-мати творить світ

Для студентів 11АГ і 11КІ груп бібліотекар ГАТІ СНАУ Тетяна Хандій провела бібліотечний етюд «Величезне і прекрасне слово мати! Від неї все на світі! Навіть світ…», присвячений Дню Матері.

Щороку в другу неділю травня, коли розквітають квіти та дзвенить пташиний спів, українці відзначають свято матері. У цей день діти висловлюють подяку матусям за безоплатну любов і самопожертву.

Під час заходу Тетяна Володимирівна ознайомила молодих людей із образом матері у віршах, музичних творах, казках і легендах. Також вона розповіла про Берегиню – мати всього живого, охоронницю родинного затишку, яка займала важливе місце в давніх українських віруваннях і сьогодні є основою українського національного характеру.

Взагалі, свято матері в Україні має триєдину суть, адже ми вшановуємо Матір Божу – Діву Марію, рідну маму та Матір-Україну.

Все починається з мами
Можна все на світі зробити:
Перетворити зиму на літо,
Можна моря й океани здолати
Гору найвищу штурмом узяти,
Можна пройти крізь пустелі і хащі,
Тільки без мами не можна нізащо,
Бо найдорожче стоїть за словами –
В світі усе починається з мами!
Анатолій Костецький