Спільний дім – Європа

Із нагоди Дня Європи, який відзначається в третю суботу травня, бібліотекар Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака Сумського НАУ Ніна Шакотько підготувала для читачів експрес-інформацію «Спільний дім – Європа».

Під час перегляду відеоматеріалів присутні вирушили у віртуальну подорож країнами Євросоюзу та ознайомилися з їх історією, традиціями, державною символікою та святкування Дня Європи. Також Ніна Іванівна розповіла молодим людям про місце України у європейській спільноті. Наприкінці заходу студенти отримали буклети з інформацією про Європу.

Бібліотекар стверджує, що така експрес-інформація є важливою, адже допомагає виховати повагу до національних, духовних і культурних надбань європейських народів.

Крім цього, у читальній залі бібліотеки розгорнуто виставку під назвою «У книжок немає кордонів». Серед експонатів – художні твори відомих європейських письменників і тематична література.