Схилім перед солдатами чоло

Адміністрація, співробітники та студенти Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака Сумського НАУ взяли участь в урочистих заходах, присвячених 73-ій річниці з Дня Перемоги над фашизмом.

Під час урочистого мітингу біля меморіалу навчального закладу присутні вшанували студентів і викладачів інституту, які загинули в роки Другої світової війни, та пом’янули їх хвилиною мовчання.

Директор вишу Анатолій Литвиненко привітав присутніх зі святом Великої Перемоги. Анатолій Васильович наголосив на тому, що молоде покоління повинне знати історію своєї країни, поважати її захисників і бути гідними дідів і прадідів, завдяки яким побачили світле майбутнє.

Після цього колона рушила до площі Рудченка. У процесі міського мітингу «Уклін живим – загиблим слава» жителі та гості Глухова згадали про безсмертний подвиг героїв, які боронили Батьківщину від загарбника. Також учасники мітингу поклали квіти до меморіалу загиблим.