Екскурсія Глуховом

24 квітня студенти ГАТІ СНАУ 11Е та 21Е груп на чолі з кураторами Іриною Негребою та Наталією Сивоконь вирушили на оглядову екскурсію містом.

Спочатку науковий співробітник національного заповідника «Глухів» Олександр Мірошниченко ознайомив молодих людей із історією Глухова як гетьманської столиці, та шляхом одного з корпусів інституту від лікарні до навчального закладу. Потім вирушили до колишньої Глухівської в’язниці, далі до пам’ятників композиторам Дмитру Бортнянському та Максиму Березовському. До того ж дізналися деякі таємниці про танк, що стоїть на площі Рудченка.

Студенти стверджують, що найзахопливішою подією екскурсії стали відвідини Собору трьох Анастасій, де вони спустилися в нижній храм і побачили усипальницю роду Терещенків. Насамкінець біля інституту луб’яних культур, екскурсовод заглибився в історію відомої родини глухівських меценатів та їх роль у розвитку міста.